Переклад матеріалів

Ми завжди радіємо, коли до нас звертаються ініціативні люди, охочі допомогти нам. Бо усі великі життєстверджуючі починання в цьому світі рухаются саме такими людьми, діячами з широким серцем. Гадаємо, вам буде цікаво співпрацювати з нашою командою, тому що в нашій справі немає жодних суворих указівок "згори", тільки безмежний простір для власної ініціативи та творчості. Отож почнемо...

Оскільки GEN Ukraine є частинкою великої світової мережі еко-спільнот, наші двері відкриті цьому різнобарвному світу, де люди говорять на різних мовах і полюбляють їздити один до одного в гості. А тому наш сайт теж має бути інтернаціональним. Ми переклали статичні розділи сайту на англійську мову, яку розуміє більшість. Але такі розділи як Події та Блог постійно змінюються, і якщо Вам було б цікаво слідкувати за новинами та перекладати їх на англійську, ми були б дуже вдячні Вам. Також до нашої мережі постійно приєднуються нові еко-поселення, інформацію про них теж потрібно перекладати на англійську, щоб інострані гості та волонтери змогли дізнатися по них та зв'язатися з ними. 

А може Ви добре розумієтесь в інших мовах, окрім англійскої? Було б чудово перекласти сайт на французьку, іспанську, китайську та ін. 

Отож, якощо прекладати - ваша пристрасть або Ви просто хочете потренувати свої навички в перекладі, звертайтеся до нас. Ми знайдемо для вас щось цікавеньке...)

Залиште нам Листа:

gen-ukraine-s.png

genukraine2018@gmail.com


тел.: +38 (067) 2521068

Приєднуйтесь до нас!

Copyright © GEN Ukraine 2022. All Rights Reserved.