GEN Ukraine

Ми ті, хто створює
Майбутнє

Україна - благодатна та квітуча, її землі родючі, культура самобутня, а люди щирі. Сьогодні в Україні активно розвиваються спільноти, що прагнуть екологічного та здорового способу життя в гармонії з природою. Це і екопоселення, що поєднують традиційне господарство з найновітнішими технологіями. І поселення родових помість та окремі родові помістя, що наголошують на особливій значимості простору любові родового помістя, прагнуть самозабезпечення та відають перевагу традиційному способу життя. І арт-хутори… 
Також в Україні нараховуються десятки екоспільнот, які у Європі іменують Transition initiatives, пов’язаних із такими напрямками, як: zerowaste, сортування відходів, recycling та circular economy, mobility.
Всіх їх поєднує свідоме чи несвідоме слідування концепції сталого розвитку…

Майбутнє
наших дітей
та України

Ми знаходимо, мотивуємо та об’єднуємо усіх цих людей з метою приєднатися до єдиного екологічного руху та створювати власні екопроекти, компанії та ініціативи. А також організовуємо та беремо участь у заходах з екологічної освіти, що охоплюють широкий спектр тем:

- зміна клімату

- циркулярна економіка

- чиста енергія та ефективні будівлі

- екоселища та стійкі громади

- збереження біорізноманіття та екосистеми

Приєднуйтесь до нашої спільноти, слідкуйте за оновленнями та відкривайте нові можливості, щоб зробити цей світ кращим місцем!

gen-ukraine-s.png

genukraine2018@gmail.com


тел.: +38 (067) 2521068

Слідкувати за новинами

fb

inst
yout

Copyright © GEN Ukraine 2023. All Rights Reserved.